Kuchenne "przydasie"

        W naszych kuchniach mamy całą masę sprzętów przydatnych, które ułatwiają nam życie. Bez nich wykonanie pewnych czynności byłoby bardzo czasochłonne i męczące. W dzisiejszych czasach, gdy większość z nas pracuje zawodowo, są wręcz nieodzowne. Nie potrafimy sobie wyobrazić, że kiedyś ich nie było i nasze babcie i mamy obywały się bez nich. 
Ale w naszych kuchniach i jadalniach nie brak też takich przedmiotów, które są ładne i po prostu cieszą nasze oko.  Naczynia i ładne kuchenne przedmioty kupuje się niemalże tak jak ciuchy:). Myślę, że każdej kobiecie sprawia przyjemność ładny gadżet kuchenny, nawet jeśli nie jest zbyt praktyczny. Nieraz kupuję do kuchni rzeczy, które przydatne nie są, lub używam ich sporadycznie, ale zdobią pomieszczenie, i sprawiają, że w kuchni i jadalni czujemy się przyjemnie i komfortowo. O tych praktycznych, a także o tych ładnych będę tu od czasu do czasu pisać ( choć jedno nie musi wcale wykluczać drugiego).5 komentarzy:

 1. Właśnie piję herbatkę z takiej filiżanki. Przywożę co roku z Jastarni :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przywiozłam ją z tej samej miejscowości, co TY:)

   Usuń
 2. Szkoda,że nie mam takich kubeczków, mam taki serwis obiadowy, byłby komplet

  OdpowiedzUsuń
 3. jak dla mnie - staroświeckie, dostałam komplet filiżanek od babci, stary, ale na czasie. Biały ze złotą obwódką na samym brzegu. Piękny! A ma kupę lat!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakie fajne rzeczy, wyglądają wręcz uroczo.

  OdpowiedzUsuń